Suplementy Dla Sportowców

Suplement diety stanowiący źródło tauryny – aminokwasu o licznych zdrowotnych właściwościach. Tauryna jest szczególnie zalecana sportowcom w celu przyspieszenie regeneracji mięśni po treningu. Poznaj wszechstronne działanie tauryny.

Coral Carnitine

Z myślą o sportowcach, a także wszystkich osobach, które chcą prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia został stworzony produkt Coral Carnitine.

Spirulina z gatunku Arthrospira platensis – zielononiebieska alga, bogata w wysokiej jakości składniki odżywcze. Spirulina hodowana jest na bazie specjalnej technologii w ekologicznych warunkach oraz przetwarzana zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Coral Magnesium to suplement diety stosowany w celu zapobiegania niedoborom magnezu w organizmie. Ten składnik mineralny ma bowiem istotny wpływ na wiele procesów, zachodzących w naszym organizmie. Wypróbuj łatwo przyswajalny magnez w wygodnej formie.

Magnez jest składnikiem mineralnym niezbędnym dla wszystkich procesów zachodzących w organizmie. Jego niedobór występuje bardzo często, sygnalizuje to wiele objawów, w tym zaburzenia rytmu serca, palpitacje, kłopoty z krążeniem, kurcze mięśni, nerwowość i niepokój. Stres powoduje obniżenie poziomu magnezu, podobnie działa picie dużych ilości herbaty i kawy.

Lecithin

Należy do naszych najbardziej uniwersalnych produktów. Czy wiesz, czym jest lecytyna? To mieszanina różnych związków, głównie fosfolipidów, czyli cząsteczek, tworzących materiał budulcowy ludzkich komórek. Jeśli szukasz produktu, który zatroszczy się o kondycję całego organizmu, wybierz Coral Lecithin.

Dodaj komentarz