Coral Club – sposób na dobry biznes i zdrowie.

Witaj jeśli szukasz zmian w swoim dotychczasowym życiu to dobrze trafiłeś/aś!


Czy jesteś gotowy/a na poszerzenie perspektywy, a tym samym na zmianę poglądów?

Sprawdź sam/a.

W dzisiejszych czasach nie łatwo o dobre samopoczucie czy też zdrowie. Ludzie żyją w zatłoczeniu, stłumieniu i w ciągłej pogoni za pieniądzem.
Jak wyjść z tego obiegu?

Jak sprawić by na wszystko starczało?

By móc realizować swoje marzenia?

A przede wszystkim by nie działać wbrew sobie?


Cóż nie będę ukrywał – wraz ze wzrastającymi dochodami nasze potrzeby również rosną, a w konsekwencji ciągle trzeba nam więcej i więcej.

Awanse z kolei nie następują wystarczająco szybko i często byśmy czuli że posuwamy się naprzód.

Wszyscy chcielibyśmy być wolni od negatywnych uczuć związanych z niespełnionymi marzeniami, wyrzeczeniami czy też utratą najważniejszej rzeczy – miłości do samego siebie.

Wielu z nas w głębi serca pragnie uwolnienia z systemu, pokonania przeciwności losu, zaprzestania bycia niewolnikiem i trybikiem w maszynie, a stania się niezależną suwerenną jednostką, która sama stanowi o sobie i nie ma ograniczeń finansowych, mentalnych, czy też emocjonalnych.

Po prostu każdy z nas pragnie dwóch rzeczy – Miłości, a przede wszystkim wolności.

Jak to osiągnąć żyjąc w świecie, w którym żyjemy?

Cóż urodziliśmy się w tym, a nie w innym świecie, możemy walczyć, buntować się, tworzyć mniejsze niezależne systemy – jednostkowe, lokalne, czy też globalne, ale czy to w rzeczywistości uwalnia nas od systemu tego większego?
Otóż niestety nie.

Nawet tworząc swój mniejszy system – np. firma, gospodarstwo czy też wspólnota nadal pozostajemy w większym systemie – systemie technokratycznym.
Jedyne co się zmienia to nasza pozycja i obowiązki.

Cóż spójrzmy jak to jest przez cały ten czas.

Rodzimy się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów – pracowników systemu. Idziemy do szkół, gdzie również uczą nas wyszkoleni nauczyciele.
Jakość pracy tych jednostek często bywa dyskusyjna – Zauważmy jednak iż jest to początek drabiny systemowej, gdzie znajdują się ludzie wszelkiej maści, jednak są to ludzie, których łączy jeden wspólny schemat.
Są oni nauczani zawodu, a następnie go wykonują.
Przy czym obserwując ogromny przyrost naturalny, nie można się dziwić, że ludzie Ci często bywają bezrefleksyjni, nieprzyjemni i często zamknięci na nowe odkrycia czy też alternatywne drogi pomocy.

Zarówno system edukacji jak i farmacji są systemami, które są wiecznie potrzebne ze względu na stały przyrost naturalny na całym świecie.

Co za tym idzie, poprzez przeludnienie mamy coraz trudniejsze warunki do życia – więcej odpadów, gorsze powietrze i przede wszystkim żywność.
Naturalnym jest, że przy takich czynnikach, a jest ich dużo więcej – niezbędnym jest prawidłowe funkcjonowanie opieki zdrowotnej.
Tylko czy to wystarczy?

Ilość zgonów w skali roku pokazuje, że przemysł farmaceutyczny nie uratuje wszystkich ludzi, a kolejki w przychodniach i szpitalach mówią same za siebie.

Co więc jako jednostka możemy zrobić dla siebie i swoich najbliższych?

Panie i Panowie przedstawiam wam firmę Coral Club International.

Firma Coral Club International dostępna pod skróconą nazwą CCI jest firmą działającą obecnie w 38 państwach (firma jest na rynku od kilkudziesięciu lat).

CCI zajmuje się tzw. Koncepcją Zdrowia czyli 4-ema krokami ku Zdrowiu.

  1. Pierwszym krokiem jest Odpowiednie Nawodnienie organizmu.
  2. Drugim natomiast jest oczywiście jego Oczyszczenie.
  3. Gdy organizm jest oczyszczony, należy go odpowiednio odżywić i uzupełnić braki minerałów i wszelkich innych substancji, których nam brakuje na codzień.
  4. Gdy już wykonamy pierwsze trzy kroki pozostaje nam zadbać o profilaktykę czyli odpowiednią Ochronę i wzmocnienie organizmu.

Koncepcja jest prosta, prowadzi do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu pod warunkiem, że oprócz suplementacji dbamy o odpowiednią ilość ruchu fizycznego i o odpowiednie nawyki żywieniowe.

Gdy już zaczniemy czuć pierwsze efekty produktów, możemy dzielić się Koncepcją Zdrowia z najbliższymi.

W konsekwencji coraz więcej osób sięga po zdrowie, a osoba propagująca produkty czuje się dobrze, że może komuś pomóc, czy też zmotywować do pozytywnych zmian w życiu.

Oprócz naturalnych korzyści jakie płyną z Koncepcji Zdrowia możemy dodatkowo na tym zarobić zaczynając od marży 5% a kończąc na 25%, mało tego osoby angażujące się w szerzenie Koncepcji Zdrowia otrzymują premię od zbudowanej struktury.

Multi Level Marketing (MLM) – jest kolejnym szczeblem w systemie i po prostu innym modelem biznesowym. Ten model pozwala na stopniowe uniezależnienie się od pełnego etatu, a przejścia na elastyczny grafik freelancera (czyli osobę, która sama nadzoruje swoją pracę).

Freelancerzy nie posiadają szefów, co najwyżej mentorów.
Pamiętaj jednak, że owoce Twojej pracy zawsze zależą od Twojego zaangażowania.

Czym CCI różni się od innych firm tego typu?

Przede wszystkim tym, że firma nie zajmuje się wyłącznie dystrybucją produktów, a przede wszystkim Koncepcją Zdrowia i podawaniem jej dalej.
Co to oznacza, to że nie jest to firma, w której tylko zarobisz, ale również nadasz nowy sens i pożytek swojej pracy.

Zapraszam do Coral Club

Biznes z Coral Club
Dołącz do Coral Club!
ID: 2811665

filipbryla.business@gmail.com

Filip Bryła

Dodaj komentarz