Kąpiel Oczyszczająca z Pasożytów

Witam, dzisiaj pragnę wam przedstawić kąpiel przeciwpasożytniczą z użyciem odpowiednich ziół i nie tylko.

Istnieje wiele teorii, odnośnie pozbycia się włosogłówki i innych pasożytów przez skórę, z tego co mi wiadomo włosogłówka bytuje w jelitach i dosyć ciężko oczekiwać, że wyjdzie przez skórę, dlatego ten temat zostawiam bez komentarza.
Natomiast pragnę się podzielić, iż wiele razy poddawałem się takiej kąpieli i faktycznie na wskutek cukrów w miodzie i mące (skrobia) ze skóry wychodzi taka grudka tak jakby coś wychodziło na zewnątrz ciała wabione cukrami. Aby ułatwić drogę tejże „wydzielinie”, obmywa się miejsca pocierane ciepłym odwarem z ziół. Pory się otwierają, a zioła o działaniu oczyszczającym i przeciwpasożytniczym dają nam komfort, przyjemność i poczucie sterylności.
Ciężko ocenić co to takiego, niektórzy ludzie badali pod mikroskopem i nic nie zobaczyli inni twierdzą że widzieli robaki.
Czy to łuj, czy jaja pasożytów czy inne toksyny, powiem wam tak.
Po takim zabiegu w moim doświadczeniu alergie wygasają, skóra przestaje swędzieć, człowiek czuje się oczyszczony, odświeżony.
Cokolwiek zalegało w skórze i trochę głębiej da się to oczyścić, można nieraz pocierać godzinę i dwie i dalej wychodzi z tych samych miejsc zalegająca grudkowata maź.

Jak wykonać kąpiel?

Daną mieszankę zalać 3-ema litrami wrzącej wody (można pogotować) i zostawić na 30 minut do naciągnięcia i ostygnięcia odrobinę.
Następnie przecedzamy zioła do wanny i w miarę możliwości gdy napar/odwar trochę ostygnie (ciepły, letni) obmywamy osobę biorącą kąpiel kilkakrotnie. Gdy naczyńka się rozszerzą można zacząć nacierać miodem zmieszanym już z mąką (najlepiej sztucznym – mieszamy na bieżąco, tak by nie było grudek.)
Nacieramy i pocieramy – bardzo ważne jest by nie robić tego na początku zbyt agresywnie dla skóry, bo wtedy pory się zamkną, a osoba biorąca kąpiel będzie chciała uciec, pierwsze potrzebny jest relaks i odprężenie, a następnie zwiększamy stopniowo intensywność.
Powtarzamy tę czynność kilkakrotnie, co jakiś czas polewając plecy i miejsca ziołami.
Najwięcej ze skóry wychodzi na barkach (kaptur), za policzkami przy szczęce i w paru innych miejscach na filmiku.

W razie nabycia mieszanki polecam stronę, z której sam kupuję:

https://centrumamis.pl/ziola-do-kapieli

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt Filip Bryła, 531199309

Zobacz również: Oczyść swoje ciało – Poziom fizyczny 

Jedna myśl na temat “Kąpiel Oczyszczająca z Pasożytów

Dodaj komentarz