Lipostick Fit

Lipostick Fit

Co to takiego?
Jest to ponadczasowy produkt wspomagający utratę

zbędnych kilogramów bez wyrzeczeń.

Produkt został opracowany z zastosowaniem technologii liposomalnej w celu uzyskania najwyższej możliwej skuteczności i biodostępności.

Co wchodzi w jego skład?

Meta-Up!™. 

Głównym składnikiem jest opatentowany kompleks Meta-Up!™. 

Co to takiego?

Meta-Up!™ jest to ekstrakt z fermentowanej skórki mandarynki (Citrus reticulata). Powszechnie wiadomo, że skórka owoców cytrusowych jest cennym źródłem bioflawonoidów (hesperydyna, nobiletin).

Na podstawie przeprowadzonych badań udowodniono,

że bioflawonoidy korzystnie wpływają na wymianę tłuszczów i węglowodanów.

Hesperydyna zwiększa wydzielanie cholecystokininy, czyli flawonoidu wspomagającego kontrolę apetytu. Na podstawie badań przeprowadzonych w ostatnim czasie udało się również potwierdzić, że hesperydyna odgrywa kluczową rolę dla wzmacniania odporności organizmu, a także zwiększa elastyczność naczyń włosowatych.

Na podstawie przeprowadzonego badania udało się ustalić, że w rezultacie stosowania kompleksu Meta-Up!™ w ciągu 4 tygodni u wszystkich uczestników 8-krotnie zwiększyła się ekspresja genu SIRT1, odpowiedzialnego za prawidłowy rytm biologiczny organizmu. Wszyscy uczestnicy potwierdzili również, że w wyniku stosowania kompleksu nastąpiła poprawa jakości ich snu.

Po upływie 4-ech tygodni eksperymentu u wszystkich uczestników zauważono że:

  • obwód talii zmniejszył się średnio o 2,6 cm;
  • ilość tłuszczu trzewnego** uległa redukcji o 7% (z 6,7 do 6,2 punktów);
  • wskaźnik masy ciała obniżył się o 9% (z 24 na 23,6);
  • waga spadła o 2,5% lub 1,1 kg (z 68 na 66,9 kg).

Zielone ziarna kawy

Ekstrakt z zielonych ziaren kawy

Zielone (niepalone) ziarna kawy zawierają duże ilości kwasu chlorogenowego, który przyspiesza procesy metaboliczne, co pozwala zwiększyć zapotrzebowanie energetyczne organizmu. W efekcie nasz organizm czerpie energię z zapasów tłuszczu i glikogenu. Zielone ziarna kawy zawierają również chrom, który pomaga kontrolować apetyt i zmniejsza uczucie głodu.

Liście zielonej herbaty

Ekstrakt z liści zielonej herbaty

Bogate źródło polifenoli – silnych antyoksydantów, chroniących organizm przed stresem oksydacyjn i zapobiegających procesom starzenia.

Flawonoidy zawarte w liściach zielonej herbaty (kwercetyna, kemferol, mirycetyna) wspomagają mikrokrążenie, korzystnie wpływając na poziom tlenku azotu, regulującego napięcie naczyń krwionośnych. Ekstrakt z liści zielonej herbaty zmniejsza również tolerancję glukozy u osób chorujących na cukrzycę typu 2, zespół metaboliczny i otyłość.

Karnityna

Karnityna

Organiczna, witaminopodobna substancja, która przyspiesza rozkład tłuszczów, poprzez ich transport do mitochondriów –  “energetycznych stacji” komórek organizmu, w których ma miejsce utlenianie tłuszczów i wydzielanie energii.

L-Karnityna wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w komórkach organizmu. W połączeniu z regularną aktywnością fizyczną znacząco przyspiesza proces redukcji masy ciała.

Owoce Morwy Indyjskiej

Sok z morwy indyjskiej

Morwa indyjska (Morinda Citriflora) znana jest także jako noni lub „królowa owoców”. Występuje na Hawajach, południowej części Pacyfiku, Indiach, państwach Azji Południowo-Wschodniej oraz w tropikalnych krajach znajdujących się w strefie podzwrotnikowej. Ojczyzną soku, zawartego w naszym produkcie jest Tajwan.

Jest cennym źródłem dysmutazy ponadtlenkowej (SOD), enzymu pomagającego chronić komórki organizmu przed wolnymi rodnikami oraz polifenoli, skutecznych w walce ze stresem oksydacyjnym. Korzystnie wpływa na pracę układu krążenia i łagodzi przebieg przewlekłych stanów zapalnych, które są częstym efektem ubocznym otyłości.

Pieprz czarny

Ekstrakt z czarnego pieprzu (Bioperin®)

Zawiera 95% substancji aktywnej znanej jako piperyna. Piperyna korzystnie wpływa na ukrwienie układu pokarmowego, co wspomaga przyswajanie substancji odżywczych (rozpuszczalnych w wodzie witaminy C i biotyny, minerałów, aminokwasów).

Zwiększa skuteczność substancji aktywnych zawartych w produkcie Lipostick Fit.

Chcesz mieć rabat 20% na produkty?
Dołącz do klubu!

Dodaj komentarz