O mnie

Cześć!
Mam na imię Filip i od wielu lat zajmuje się zdrowym i harmonijnym stylem życia.

Interesuje się wszystkim co pochodzi z natury, począwszy od roślin, minerałów, a skończywszy na życiu w zgodzie z samym sobą w zdrowiu, w aktywności, sporcie, medytacji, oraz w pracy nad własnym rozwojem, nad własnymi emocjami i przekonaniami. 

Jestem absolwentem studiów z zakresu Zielarstwa i terapii roślinnych (studia I stopnia) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Pochodzę z rodziny, w której połączenie z własną naturą i planetą jest kluczowym i ważnym elementem do szczęśliwego życia.

Jestem również masażystą, łączącym przeróżne techniki masażu w całość w holistycznym ujęciu.

Jestem także muzykiem, śpiewakiem, oraz multiinstrumentalistą, kochającym śpiewać, tańczyć i cieszyć się życiem.

Zapraszam do wspólnej podróży!
🙂

_______________________________________________________

Podczas Tworzenia tego bloga moją intencją i świadomym zamiarem było danie ludziom możliwości do godnego życia, w zgodzie z przyrodą i w zgodzie z samym sobą, w dzisiejszym świecie.

Strona Dobrobyt Dajemy to nic innego jak jawne zaproszenie do życia każdego człowieka dobrobytu.

Projekt „Życie w Przepływie Odnowy Ziemi” jest w zasadzie o całym życiu i ma obejmowąć wszystkie jego aspekty, począwszy od fizyczności (zdrowia, sportu, żywienia), poprzez dalszy rozwój, pokonywanie różnych schematów, przekonań przepracowania emocji. Poprzez dbanie o relacje, aż po nasze przeznaczenie Ziemskie – czyli odnaleźć to po co zeszliśmy na Ziemię tak abyśmy mogli w zgodzie ze sobą żyć i się realizować.

Uwolnienie potencjału ludzkiego, odkrycie swoich możliwości i talentów – to czego wam z głębi serca moi bracia i siostry życzę.

Filip Bryła.