Suplementy Dla Sportowców

Suplement diety stanowiący źródło tauryny – aminokwasu o licznych zdrowotnych właściwościach. Tauryna jest szczególnie zalecana sportowcom w celu przyspieszenie regeneracji mięśni po treningu. Poznaj wszechstronne działanie tauryny.

Coral Carnitine

Z myślą o sportowcach, a także wszystkich osobach, które chcą prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia został stworzony produkt Coral Carnitine.

Spirulina z gatunku Arthrospira platensis – zielononiebieska alga, bogata w wysokiej jakości składniki odżywcze. Spirulina hodowana jest na bazie specjalnej technologii w ekologicznych warunkach oraz przetwarzana zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Coral Magnesium to suplement diety stosowany w celu zapobiegania niedoborom magnezu w organizmie. Ten składnik mineralny ma bowiem istotny wpływ na wiele procesów, zachodzących w naszym organizmie. Wypróbuj łatwo przyswajalny magnez w wygodnej formie.

Magnez jest składnikiem mineralnym niezbędnym dla wszystkich procesów zachodzących w organizmie. Jego niedobór występuje bardzo często, sygnalizuje to wiele objawów, w tym zaburzenia rytmu serca, palpitacje, kłopoty z krążeniem, kurcze mięśni, nerwowość i niepokój. Stres powoduje obniżenie poziomu magnezu, podobnie działa picie dużych ilości herbaty i kawy.

Należy do naszych najbardziej uniwersalnych produktów. Czy wiesz, czym jest lecytyna? To mieszanina różnych związków, głównie fosfolipidów, czyli cząsteczek, tworzących materiał budulcowy ludzkich komórek. Jeśli szukasz produktu, który zatroszczy się o kondycję całego organizmu, wybierz Coral Lecithin.

Dodaj komentarz