Jak zadbać o swój mózg?

Jak zadbać o zdrowie psychiczne i właściwe funkcjonowanie mózgu?
W dzisiejszych czasach gdy powietrze jest zanieczyszczone, zmiany pogody są częste i nieprzewidywalne, obserwujemy zmiany ciśnienia atmosferycznego, a do tego wszystkiego wszyscy jesteśmy w ciągłym ruchu i zatłoczeniu.
Wykonujemy prace fizyczne, jak i te intelektualne korzystając z przeróżnych urządzeń XXI wieku.
Trzeba przyznać, że warunki w jakich żyjemy nie należą do łatwych.
Nie zmienia to jednak faktu, że wraz z postępem technologicznym i jego wadami, życie w świecie technokratycznym przynosi wiele benefitów, o których wielu ludziom się nie śniło, setki czy też tysiące lat temu.

Czynniki w jakich przyszło nam funkcjonować, nie należą do zbyt korzystnych dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego.
Na szczęście łącząc ze sobą naturę i technologię, możemy zadbać o czysty umysł, prawidłowe przewodnictwo neuronów i usprawnienie funkcji mózgu, który w rzeczy samej jest centralą zawiadującą całym naszym ciałem poprzez układ nerwowy.

Jeśli miewasz takie dolegliwości, jak problemy z koncentracją, zawroty głowy, czy też po prostu brak energii i senność – oto produkt właśnie dla Ciebie.

MindSet to suplement diety, którego bazę stanowią wyciągi z rozmarynu, miłorzębu dwuklapowego, korzenia imbiru i grzyba Reishi, a także witamin z grupy B.

WITAMINY Z GRUPY B (B6, B12) Przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. 
WYCIĄGI Z MIŁORZĘBU I WĄKROTY AZJATYCKIEJ Wspierają prawidłowe funkcje poznawcze m.in. pamięć, koncentrację i proces uczenia się. 
WYCIĄGI Z IMBIRU I ROZMARYNU Pozwalają poczuć więcej energii, przydatnej w chwilach znużenia. 
WYCIĄG Z DZIURAWCA Pomaga utrzymać pozytywny nastrój.

Spirulina z gatunku Arthrospira platensis – zielononiebieska alga, bogata w wysokiej jakości składniki odżywcze. Spirulina hodowana jest na bazie specjalnej technologii w ekologicznych warunkach oraz przetwarzana zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Omega 3/60 (30 kapsułek)
Zawiera naturalny olej ryb morskich – bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3 oraz witaminę E.
WIELONIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE OMEGA-3
Przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz prawidłowego procesu widzenia. EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowej pracy serca.

Coral Magnesium to suplement diety stosowany w celu zapobiegania niedoborom magnezu w organizmie. Ten składnik mineralny ma bowiem istotny wpływ na wiele procesów, zachodzących w naszym organizmie. Wypróbuj łatwo przyswajalny magnez w wygodnej formie.

Magnez jest składnikiem mineralnym niezbędnym dla wszystkich procesów zachodzących w organizmie. Jego niedobór występuje bardzo często, sygnalizuje to wiele objawów, w tym zaburzenia rytmu serca, palpitacje, kłopoty z krążeniem, kurcze mięśni, nerwowość i niepokój. Stres powoduje obniżenie poziomu magnezu, podobnie działa picie dużych ilości herbaty i kawy.

Należy do naszych najbardziej uniwersalnych produktów. Czy wiesz, czym jest lecytyna? To mieszanina różnych związków, głównie fosfolipidów, czyli cząsteczek, tworzących materiał budulcowy ludzkich komórek. Jeśli szukasz produktu, który zatroszczy się o kondycję całego organizmu, wybierz Coral Lecithin.

Należy jednak pamiętać, że produkty firmy Coral Club, nie są w stanie zastąpić leczenia psychiatrycznego, terapii, czy też wyeliminować problemów natury emocjonalnej.
W razie powyższych problemów, należy bezzwłocznie skierować się do specjalisty.

W razie pytań służę pomocą – Filip Bryła.

Tel: +48 531 199 309

Mail: filipbryla.business@gmail.com

Dodaj komentarz